07 szept
Image

AZ UTAZÁSMENTES OKTATÁS GYŐZÖTT A SZAVAZÁSNÁL

AZ UTAZÁSMENTES OKTATÁS GYŐZÖTT A SZAVAZÁSNÁL

 

Utazásmentes, vagy kontaktóra?

 

Volt egy hölgy, akinek a vállalkozásában az üzleti útjai miatt nélkülözhetetlenné vált az angol nyelv ismerete. Vívódott a kezdetekben, mert szeretett volna kontaktórát, de ugyanakkor nagyon csábító volt számára, hogy utazásmentes tanfolyamainknál teljesen a saját tempójában haladhat, a magánéletéhez és munkájához alakított órarenddel. 

 

Miután két üzleti partnerének olyan lelkesen mesélt rólunk, hogy ők is felhívtak minket a tanfolyam után érdeklődve, már nem is volt kérdés számunkra, hogy bevált-e neki a Happy End, a jövő rugalmas nyelviskolája.

 

Amikor tanulóink kipróbálják az utazásmentes nyelvtanulást, mindig áradoznak a kényelmességéről és a hatékonyságáról. 

 

Hívjatok minket bátran! Szeretettel várunk tanulóink körében:

 

Pfundt Szilvia

tulajdonos

Happy End Angol Nyelviskola - a jövő rugalmas nyelviskolája

+36 70 77 999 77

 

Felnőttképzési ny.sz.: B/2020/13 

#intenzív #angol #nyelvtanfolyam #rugalmas #időbeosztás #nyelvtanulás #nyelvtudás #fejlesztés #nyelviskola #online #happyend #nyelvvizsga #vállalatiangol #uzleti #szintentartóbeszédóra #szintvisszahozóbeszédóra #külföldimagyarok #anglia #beszéd