14 ápr
Image

TANULÓINK ÉS TANÁRAINK EGÉSZSÉGE A LEGFONTOSABB

 

TANULÓINK ÉS TANÁRAINK EGÉSZSÉGE A LEGFONTOSABB

 

Mivel tanulóink - az ő visszajelzéseik alapján -, teljesen úgy tudnak haladni digitálisan is a tanfolyamaikon, ahogy azt élőben tették, ezért könnyedén, nagy egyetértésben fogadták, hogy nyelviskolánk egyelőre nem vállalja a központunkban történő oktatást.

 

Nagy sikere van az e-füzetünknek és a konferencia hívással történő beszédóráinknak. Továbbra is biztosítjuk számotokra az utazásmentes tanulási formát, ahogy azt is, hogy ti határozhatjátok meg az angolóráitok időpontját. 

 

Tanuljatok velünk az otthonotok kényelméből és érjétek el az angollal kapcsolatos céljaitokat!

 

Szeretettel:

 

Pfundt Szilvia

tulajdonos

Happy End angol nyelviskola - a jövő rugalmas nyelviskolája

+36 70 77 999 77

 

Felnőttképzési ny.sz.: B/2020/13 

#intenzív #angol #nyelvtanfolyam #rugalmas #időbeosztás #nyelvtanulás #nyelvtudás #fejlesztés #nyelviskola #online #offline #happyend #nyelvvizsga #vállalatiangol #szintentartóbeszédóra #szintvisszahozóbeszédóra #külföldimagyarok #anglia