10 febr
Image

A SIKERES PÉLDÁT EGYRE TÖBBEN KÖVETIK...

...ezért 5-5 angolóra jár mindenkinek

Tanulóink kétharmada ajánlás útján érkezik hozzánk. Itt szeretném megköszönni nektek, kedves Happy Endes tanulók, volt tanulók, hogy szájról szájra terjed a jó hírnevünk.

Egymás után érkeznek úgy új tanulók, hogy nem azért hívnak fel bennünket, hogy érdeklődjenek, hanem már egyből azért, hogy beiratkozzanak utazásmentes angol tanfolyamunkra.

Szeretném nektek ezért a köszönetemet kifejezni és felajánlani mind az új tanulónak, mind az ajánlónak 5-5 angolórát, melyeket ingyenesen letanulhattok angol tanfolyamainkon, akárhol is éltek. Bár még a városunkon belül élők körében is az utazásmentes tanulás a sláger.

Eltűntek a kérdések, hogy lehet-e helyszínen tanulni - egyébként lehet -, mindenki teljesen érthetően a kényelmes tanulást választja.

Szeretettel:

Pfundt Szilvia
tulajdonos
Happy End angol nyelviskola - a jövő rugalmas nyelviskolája
+36 70 77 999 77

Felnőttképzési ny.sz.: B/2020/13
#intenzív #angol #nyelvtanfolyam #rugalmas #időbeosztás #nyelvtanulás #nyelvtudás #fejlesztés #nyelviskola #online #offline #happyend #nyelvvizsga #vállalatiangol #szintentartóbeszédóra #szintvisszahozóbeszédóra #külföldimagyarok #anglia