19 jan
Image

TÖBB MINT 13000KM UTAZÁST SPÓROLNAK MEG TANULÓINK EGY HÉT ALATT

Tanulóink többsége heti 2-4 alkalomra osztja el magának az angolóráit saját időbeosztása szerint.

Nagy részük utazásmentes tanulással oldja meg fejlődését. Kíváncsiak lettünk rá, hogy összesen mekkora távolságot hidalunk át az elektronikus füzeteink, digitális órarendünk és a konferenciahívásos beszédóráink segítségével.

Összeszámoltuk.

Az internetes oktatásunkat választó tanulóink az elmúlt héten 13.542 kilométer utazást spóroltak meg.

Pfundt Szilvia

tulajdonos

Happy End angol nyelviskola - a jövő rugalmas nyelviskolája

Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/000013

#intenzív #angol #nyelvtanfolyam #rugalmas #időbeosztás #nyelvtanulás #nyelvtudás #fejlesztés #nyelviskola #online #offline #happyend #nyelvvizsga #vállalatiangol #szintentartóbeszédóra #szintvisszahozóbeszédóra