03 dec
Image

AZ ONLINE BESZÉD GYAKORLÁS A SLÁGER


Furcsa lehet ezt azoknak olvasni, akik számára az angolul történő társalgás egyelőre egy vágyott és talán ijesztő terület.

Elárulom nektek, hogy a tanulóink 98%-a a tiétekkel hasonló gondolatokkal érkezik hozzánk.

Régen beszédóráink élőben zajlottak, ám hamar rájöttünk, hogy ha tanulóink online kapcsolódnak, akkor sokkal oldottabb a hangulat.

Azóta így tartjuk a beszédórákat, s így sokkal gyorsabban szűnnek meg a tanulók megszólalással kapcsolatos félelmei, hiszen otthonról, a saját környezetük kényelméből, nem a többiek mellett ülve kell beszélniük.

Akik a munkájukhoz használják az angol nyelvet, azt is elmondták nekünk, hogy hatalmas előny számukra, hogy már a nyelv gyakorlásakor is egy olyan eszközön keresztül (telefon, számítógép…) kell kommunikálniuk a másik féllel, amit sok esetben a munkájuk során is használniuk kell.

Pfundt Szilvia
tulajdonos
Happy End angol nyelviskola

A magántanár, az egyéni haladás és a nyelviskola ötvözete a Happy End módszere

Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/000013
#intenzív #angol #nyelvtanfolyam #rugalmas #időbeosztás #nyelvtanulás #nyelvtudás #fejlesztés #nyelviskola #online #offline #happyend #nyelvvizsga #vállalatiangol #szintentartóbeszédóra #szintvisszahozóbeszédóra